INFORMACE

Squash si u nás ve sportovním centru JEREMI můžete zahrát na třech profesionálních squashových kurtech od firmy FIBERESIN.

Kurty jsou Vám k dispozici celoročně, v centru je i půjčovna raket.

AKTUALITY

turnaj-obr

KIK squash open – mistrovský turnaj žen A – 18.9.2021 – přijďte se podívat a zafandit

JEREMI-A5-plakat-skolicky-1-2020

SPORTOVNÍ ŠKOLY V JEREMI

den deti obrazek 2

Dětské sportovní školy budou otevřeny od 10.5.2021

FOTOGALERIE

NÁŠ TRENÉR

small-3

Ruda Malý

šéftrenér squashe v JEREMI

Držitel licence Coaching Diploma Level 2, ESF(European Squash Federation) 
trenér ČASQ III. třídy
bývalý hráč 1. SQL

tel.: 725 143 875
e-mail: ruda.squash@gmail.com

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY

Pro ty z Vás, kteří se chtějí zdokonalovat ve hře, je možnost individuálních tréninků s profesionálním trenérem Rudou Malým. Squash hraje již 16 let. Je absolvent VŠTVS, obor sportovní a kondiční specialista. Aby prohloubil své sportovní vzdělání, má zdárně zakončeny např. kurzy fitness trenéra, zdravotní TV nebo kompenzačních cvičení. Od roku 2014 je držitelem druhé nejvyšší trenérské licence v Evropě (Coaching Diploma Level 2, ESF). Pravidelně i publikuje v odborných sportovních časopisech.

Colin White (trenér maďarské reprezentace, tutor ESF) o Rudovi Malém řekl:
„When I'm tutoring an ESF Coaching Course, I look for many things in candidate coaches, but for me their passion for coaching, passion for the sport and their passion for developing their knowledge are very important. I was very lucky to tutor the ESF Level 2 Course that Ruda attended in Prague and I was very happy to pass him because I saw that passion. I just hope to see him at the Level 3 in the next few years.“