NAROZENINY JEREMI – 24.2.2024 – VŠECHNY SPORTY ZA 100 Kč. Večer oslavy + DJ

Vážení klienti,

s radostí vás zveme na oslavu 9. narozenin našeho sportovního centra JEREMI, která se bude konat v sobotu 24. února 2024. Připravili jsme pro vás speciální program, během kterého si budete moci užít naše sportovní aktivity za symbolických 100 Kč. Nabízíme squash, badminton, stolní tenis, lezeckou stěnu, posilovnu a skupinové lekce podle aktuálního rozvrhu v našem rezervačním systému. Za stejnou cenu 100 Kč si můžete dopřát i relaxaci v naší sauně.

Pro naše nejmenší návštěvníky jsme připravili zábavný sportovní program, který proběhne od 13:00 do 15:00. Účast je zdarma a bez nutnosti rezervace. Navíc od 13:00 do 15:00 hodin budou pro děti připraveny tvořivé dílničky a bude možné využít služby malování na obličej, aby si vaše děti užily oslavu na plno.

Od 15:00 do 18:00 hodin nabídneme všem našim klientům ukázkové tréninky s našimi trenéry zcela ZDARMA. Přijďte si vyzkoušet badminton, squash nebo stolní tenis a zlepšete své dovednosti pod odborným vedením. Pro tuto část programu není potřeba rezervace – stačí se dostavit a zapojit se.

Pro všechny ostatní sporty je vyžadována registrace a rezervace přes náš rezervační systém s maximálním limitem 4 rezervací na osobu, aby si každý mohl užít narozeninový den naplno.

A jak by to byla oslava bez skvělé hudby a zábavy? Po 19:00 hodině pro vás bude hrát DJ KOLIK a můžete se těšit na turnaj v beer pongu. Přijďte oslavit s námi a užít si nezapomenutelný večer plný hudby, sportu a zábavy.

Těšíme se na vaši účast a na společné oslavení 9. narozenin JEREMI sportu!

S pozdravem,

Tým JEREMI Sport