O NÁS

AKTUÁLNĚ:

Zveme Vás i Vaše děti na den otevřených dveří, již tuto neděli 25.9.2022 v čase 15-19 hodin. Budeme se těšit!

DĚTSKÁ SPORTOVNÍ SKUPINA JEREMÍČEK

Dovolte nám představit novou dětskou sportovní školku.

Provoz zahajujeme 1. října 2022 a těšíme se na každé dítko, které budeme moci podporovat v jeho tělesném i duševním rozvoji. Sídlíme v jednom z největších a nejmodernějších sportovních center v České republice – v JEREMI sportu v pražských Stodůlkách.

Po koronavirové pandemii za sebou máme všichni velmi nelehké období. Uplynulé měsíce plné lockdownů nám daly všem zabrat, obzvláště po fyzické stránce. Museli jsme strávit toto období téměř jen doma a bez pohybu. Nejvíce bité na tom byly naše děti. Uzavření školek, škol, zájmových kroužků, a dokonce i dětských hřišť způsobilo dětem nemalou újmu. Děti přišly o kolektiv, nemohly ani navštěvovat své oblíbené aktivity. Proto jsme se rozhodli navrátit zpět dětem radost z pohybu, z hry a společného bytí.

Jsme malá rodinná firma bývalých vrcholových sportovců a rádi bychom dětem nabídli možnosti, které jsme sami v dětství neměli.

Našim cílem je předat jim co nejvíce správných návyků k většině sportů a maximálně rozvinout jejich psychomotorické schopnosti. To vše zábavnou a hravou formou, aby si do života odnesly jen ty nejlepší vzpomínky nejen na své sportovní zážitky.

CENÍK

V případě zájmu o individuální docházku nebo sourozeneckou slevu nás kontaktujte na jeremicek@jeremi.cz

JÍDELNÍČEK

Každý den čerstvá a vyvážená strava, kterou nám připravuje Jeremi Sport Restaurace. Nic nemusíme dovážet a vše máme na míru připravené.

Dvakrát denně svačinka, oběd i s polévkou a pitný režim po celý den.

KONTAKTY

Dětská skupina  Jeremíček DS1/DS2

Adresa: Jeremiášova 2581/2, 15500 Praha 5

Provozovatel: DSK JEREMI, z.s.

IČO: 14095432

Odpovědná osoba:

Ing. Magdaléna Janečková

tel.: 606 592 762

e-mail: jeremicek@jeremi.cz

Facebook

Instagram