UZAVŘENÍ PARKOVIŠTĚ OD 26.2.2024

Vážení klienti,

rádi bychom vás informovali o důležité změně, která se dotkne našeho sportovního centra JEREMI sport. Od 26. února 2024 dojde k dočasnému uzavření našeho parkoviště. Toto rozhodnutí bylo učiněno s cílem zahájit práce na vystavění nového, modernějšího krytého parkoviště a rozšíření našich sportovních zařízení, abychom vám mohli nabídnout ještě lepší služby a zázemí pro vaše sportovní aktivity.

Plně si uvědomujeme, že toto uzavření může přinést určitý diskomfort a omezení, a za to se vám předem omlouváme. Chceme vás ujistit, že se budeme snažit práce dokončit co nejrychleji, avšak s důrazem na kvalitu a bezpečnost všech konstrukcí. Očekáváme, že celková doba výstavby bude trvat minimálně tři čtvrtě roku.

Během tohoto období vám doporučujeme využívat přilehlá veřejná parkoviště v okolí našeho sportovního centra například podél ulice Jeremiášova či parkoviště naproti vjezdu do areálu. Jsme si vědomi, že to není ideální řešení, ale věříme, že s vaší podporou a trpělivostí budeme schopni překonat tyto dočasné nepříjemnosti a vytvořit pro vás ještě lepší prostředí pro vaše sportovní aktivity.

Za veškeré nepříjemnosti se ještě jednou omlouváme a děkujeme vám za pochopení a trpělivost během tohoto přechodného období.

Těšíme se, že vám budeme moci brzy nabídnout vylepšené služby a zařízení, a doufáme, že nové parkoviště i sportovní komplex přinesou všem našim klientům mnoho přínosů.

Děkuji za pochopení,

Dominik Šácha

manager JEREMI sport