KEMP PRO NEJMENŠÍ

 

2023

SPORTOVNÍ ŠKOLIČKA JEREMÍČEK
Jelikož ne každá školka funguje přes léto, rozhodli jsme se otevřít „Sportovní školičku Jeremíček“. Jedná se vlastně o příměstský tábor pro nejmenší, který ale funguje na bázi školky.
Tato sportovní školička je určena pro samostatné děti ve věku 3-6 let,  které zvládnou být bez rodičů a jsou schopné základní samoobsluhy. Nad dětmi bude vždy dohlížet pedagogický sportovní dozor. Minimální kapacita pro konání turnusu je vždy alespoň pět dětí.
Co by měly mít děti denně s sebou? – Náhradní oblečení dovnitř i na ven, tenisky, pohodlné přezutí, kšiltovku, láhev na pití.
Na co se mohou Vaše ratolesti těšit? – Na nové kamarády, na legraci, na příjemné sportovní prostředí a spoustu nových her. Program sportovní školičky je uzpůsoben dětem tohoto věku. Klademe důraz na kvalitní pohybové aktivity, které budou Vaše děti přirozeně rozvíjet. Zároveň se budou hrát různé hry a soutěže. Nezapomínáme ani na aktivity klidové, a tak dbáme i na rozvoj jejich kreativity.
Díky mnohaletým zkušenostem s pořádáním příměstských táborů a kempů zajišťuje vyváženou stravu přímo restaurace našeho centra. Vycházíme vstříc i různým dietním požadavkům (např. bezlepek), takže nemusíte dětem extra vařit. V ceně školičky je každý den oběd, dvě pestré svačinky a pitný režim po celý den.
Příklad aktivit, které nás s dětmi neminou:
SPORTOVNÍ: koordinační a balanční hry, dětská jóga, všestranná pohybová průprava s využitím gymnastických prvků, hry s míčem, opičí dráhy, vycházky do blízkého okolí a prozkoumávání dětských hřišť.
KLIDOVÉ: malování, vystřihování, vyrábění z papíru a jiných materiálů, hraní her, po obědě předčítání knížek
Uděláme maximum, aby se u nás Vašim dětem líbilo, aby se naučily něco nového a užily si tak léto.
Věříme, že budou spokojeny ony i Vy.
V případě jakýchkoli dotazů se obracejte na: janeckova@jeremi.cz